برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
مهمان عزیز خوش آمدید

شرایط ارسال

 

 

روش های ارسال و هزینه های ارسال

 دیجی سا بر این باور است که با ارسال سریع و دقیق سفارش شما مشتری گرامی می تواند گوشه ای از حسن انتخاب شمارا قدردانی کند ، پس شما سفارش خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت خواهید کرد.

 برای ارسال سفارش شما چند روش در نظر گرفته  شده است که به شرح زیر است :

 

  1 ) ارسال ویژه دیجی سا (مناطق 22 گانه شهر تهران ):

 

  - فوری روزانه : تمامی سفارشاتی که در روزهای شنبه تا چهارشنبه قبل از ساعت 14:00 و در روز  پنجشنبه قبل از ساعت 12:00 در دیجی سا ثبت شوند در همان روز ارسال خواهند شد و سفارشاتی که بعد از ساعت ذکر شده ثبت شوند روز کاری بعد ارسال خواهند شد .

 

 

  -ارسال رایگان : تمامی سفارشاتی که در روزهای شنبه تا چهارشنبه قبل از ساعت 14:00 و در روز پنجشنبه قبل از ساعت 12:00 در دیجی سا ثبت شوند تا 5 روز کاری بعد از ثبت سفارش ارسال خواهند شد.  

  ارسال با قابلیت پرداخت وجه در محل : تمامی سفارشاتی که در روزهای شنبه تا چهارشنبه قبل از ساعت 14:00 و در روز پنجشنبه قبل از ساعت 09:00 در دیجی سا ثبت شوند تا 24 ساعت کاری بعد با هماهنگی قبلی با شما سروران گرامی ارسال خواهند شد و حائز اهمیت است در صورت عدم حضور مشتری برای تحویل سفارش در این 24 ساعت سفارش به صورت خودکار لغو خواهد شد .

 

  2) ارسال با پست پیشتاز  (سراسر ایران ) :

 تمامی سفارشاتی که  تا قبل از ساعت 11:00 در دیجی سا ثبت شوند در همان روز تحویل اداره پست می شوند  و سفارشاتی که بعد از ساعت 11:00 ثبت شوند در روز کاری بعد به پست تحویل خواهد شد.

  کد پیگیری مرسوله برای شما پیامک خواهد شد ؛ در قسمت جزئیات سفارشات در حساب کاربری شما هم قابل مشاهده است که به کمک آن می توانید وضعیت مرسوله خود را از  سامانه رهگیری مرسولات پستی  پیگیری کنید.    

                                 

  3 ) تیپاکس (سراسر ایران) :

 تمامی سفارشاتی که در روزهای شنبه تا چهارشنبه قبل از ساعت 14:00 و در روز  پنجشنبه قبل از ساعت 09:00 در دیجی سا ثبت شوند در همان روز به شرکت تیپاکس تحویل داده میشوند و سفارش هایی که بعد از ساعت 14:00 ثبت شوند(پنجشنبه بعد از 09:00) ثبت شوند روز کاری بعد ارسال خواهند شد. حائز اهمیت است که ارسال توسط تیپاکس به صورت پس کرایه انجام خواهد شد.

 

 

 

هزینه های ارسال :

- هزینه ارسال فوری روزانه ویژه تهران 45.000 تومان می باشد.

- ارسال رایگان هزینه ای در بر نمیگیرد و فقط در صورت خرید بالای یک ملیون تومان امکان ارسال رایگان وجود خواهد داشت . ( 5 روز کاری )

- تمامی سفارشاتی که با پست پیشتاز ارسال میشوند بیمه شده و هزینه ارسال آن با توجه به وزن و مبلغ بیمه مرسوله متغیر می باشد که توسط تیم دیجی سا محاسبه میشود .

 -سفارشاتی که با تیپاکس ارسال میشوند بیمه شده و هزینه ارسال آن به صورت پس کرایه می باشد .

 

شرایط تحویل سفارش :

  -برای تحویل سفارش ارائه کارت ملی فردی که سفارش به نامش ثبت شده ( یا از طرف خریدار معرفی شده است) الزامی می باشد .

 

  توجه داشته باشید:

  تمامی مرسوله های ارسالی از طرف دیجی سا (پست،تیپاکس،تهران)پلمپ بوده و در صورت مخدوش شدن لیبل بسته در هنگام تحویل به هیچ عنوان بسته را از مامور مربوطه دریافت نکنید و موضوع را با کارشناسان دیجی سا مطرح کنید تا در کنار شما این مشکل را پیگیری کنیم . ضمنا دیجی سا کالاهای شما مشتریان گرامی را با بسته بندی متعارف و استاندارد ارسال خواهد کرد و خسارت های وارده و ضرب خوردگی به عهده شرکت ارسال کننده (پست و تیپاکس ) می باشد .

 

فهرست

پروفایل

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم