کابل تبدیل USB به MicroUSB انکر مدل A8142 PowerLine Plus به طول 0.9 متر

ANKER

محصول جدید

این محصول دیگر موجود نیست

تومان 80.000

  • گارانتی 18 ماهه ایستا

نگاهی اجمالی به کابل تبدیل USB به MicroUSB انکر مدل A8142 PowerLine Plus به طول 0.9 متر

کارآیی و طول کابل 

از کابل تبدیل USB به Micro USB انکر مدل A8142 PowerLine Plus می توانید برای انجام اموری نظیر انتقال داده، شارژ و ... استفاده نمایید. طول این کابل برابر با 3 فوت ( 0.9 متر ) می باشد. برای انتقال داده، شارژ و ... از فواصل نزدیک، طول این کابل به اندازه کافی بلند می باشد. 

میزان مقاومت کابل 

در قیاس با دیگر کابل های تبدیل USB به Micro USB موجود در بازار، کابل انکر مدل A8142 PowerLine Plus از مقاومت بیشتری برخوردار می باشد. به طور کلی مقاومت کابل های مجموعه PowerLine Plus کمپانی انکر 10 برابر بیشتر از کابل های دیگر می باشد. کابل های این مجموعه می توانند تا بیش از 10000 بار خم گردند بی آنکه کوچک ترین آسیبی ببینند. این کابل از نایلون بافته شده دولایه ساخته شده است. وجود این پوشش نایلونی باعث شده است که این کابل در برابر گره خوردن مقاوم باشد. 

طول عمر کابل 

در قیاس با دیگر کابل های نظیر موجود در بازار، این کابل از دوام و طول عمر بالایی برخوردار می باشد. طول عمر این کابل 10 برابر بیشتر از کابل های دیگر می باشد. این کابل می تواند وزن یک وزنه 80 کیلوگرمی را تاب آورد بی آنکه دچار آسیب دیدگی گردد. این کابل به همراه یک کیف محافظ مسافرتی به شما ارائه می گردد که حمل و جابجایی ایمن این کابل را برای شما بسیار آسان نموده است. این کیف محافظ مسافرتی نه تنها از کابل شما در برابر آسیب های احتمالی مراقبت به عمل می آورد، بلکه باعث آراستگی بیشتر اتاق، محل کار، کیف شما نیز می گردد.

کابل شارژ با قابلیت شارژ سریع 

به علت پایین بودن کیفیت ساخت کابل های شارژ Micro USB موجود در بازار، سرعت شارژ این کابل ها غالبا پایین بوده و تا 40 درصد با افت سرعت شارژ روبرو خواهید شد. کیفیت ساخت کابل شارژ Micro USB انکر مدل A8142 PowerLine Plus به گونه ای است که میزان مقاومت را به شدت کاهش داده تا بدین ترتیب امکان شارژ با بالاترین سرعت برای شما فراهم گردد. 

ابعادطول کابل : 3 فوت (0.9 متر)
جنس بدنهنایلون بافته شده ی دو لایه
سازگار باسازگار با تمامی دستگاه های شارژ شونده با پورت Micro USB
مقاوم در برابرمقاوم در برابر خم شدن تا بیش از 1000 بار - مقاوم در برابر هرگونه پیچ خوردن، تابیدگی، گره خوردن، کشیده شدن و زمین خوردن
مشخصات ديگراستحکام : 10 برابر بیشتر از کابل های نظیر - طول عمر : 10 مرتبه بیش تر از کابل های متداول
دیگر قابلیت هابا قابلیت تحمل وزن یک وزنه 80 کیلوگرمی بدون کوچک ترین آسیب دیدگی
قابلیت شارژبا قابلیت شارژ سریع به واسطه کاهش میزان مقاومت
توضیحات تکمیلیمناسب برای شارژ و انتقال داده
اقلام همراهکابل تبدیل، کیف محافظ مسافرتی

محصولات مشابه

فروشگاه اینترنتی دیجی سا

فروش لوازم جانبی موبایل ساعت هوشمند گجت اسپیکر پاور بانک شارژ قاب