پخش کننده اف ام و شارژر فندکی انکر مدل Roav SmartCharge F2

ANKER

محصول جدید

این محصول دیگر موجود نیست

تومان 0

  • گارانتی 18 ماهه ایستا

نگاهی اجمالی به پخش کننده اف ام و شارژر فندکی انکر مدل Roav SmartCharge F2

پخش کننده اف ام ( اف ام پلیر )

اف ام پلیر انکر مدل Roav SmartCharge F2 R5111 یک محصول کاربردی و بسیار مقرون به صرفه برای سیستم پخش صوتی خودرو می باشد که از تکنولوژی بلوتوث نسخه 4.2 پشتیبانی می کند. در واقع این محصول به سوکت فندک خودرو متصل می شود و از برق اتومبیل تغذیه می کند. با وجود اف ام پلیر، دیگر مجبور به خرید رادیو ضبط خودرو با قیمت بسیار بالا نیستید و می توانید با خرید این اف ام پلیر، به موزیک دلخواه خود با بهترین کیفیت گوش دهید. پخش کننده اف ام به واسطه اتصال بی سیم بلوتوثی به گوشی موبایل شما متصل می شود و آهنگ های MP3 گوشی موبایل شما را از باند FM رادیو برای شما پخش می کند. 

مکان یاب خودرو 

آیا فراموش کرده اید که خودروی خود را کجا پارک نموده اید؟ شاید شما فراموش کرده باشید اما Roav هرگز ! 

به محض اینکه اتصال بلوتوثی میان شارژر فندکی و گوشی موبایل شما قطع می گردد، اپلیکیشن اختصاصی این شارژر که Roav Charger نام دارد متوجه می گردد که شما ماشین خود را ترک کرده اید. در این لحظه اپلیکیشن به روی نقشه، محل فعلی خودروی شما را نشانه گذاری می کند و محل دقیق پارک شدن خودروی شما را به خاطر می سپارد. در چنین مواقعی تنها کافی است مجددا به اپلیکیشن Roav Charger مراجعه کنید تا از محل دقیق پارک شدن خودروی خود مطلع گردید. 

پورت USB دوگانه 

شارژر فندکی انکر مدل Roav SmartCharge F2 R5111 دارای دو عدد پورت خروجی USB می باشد. به واسطه استفاده همزمان از هر دو پورت، می توانید دو دستگاه را به صورت همزمان با هم شارژ نمایید. بدین ترتیب هیچ وقت نه گوشی موبایل راننده بی شارژ باقی می ماند و نه گوشی موبایل مسافران همراهش.  اگر فلشی همراه دارید که حافظه آن را با آهنگ های مورد علاقه خود پر کرده اید، آن را داخل پورت USB بالایی این شارژر قرار دهید تا آهنگ های شما از طریق سیستم صوتی خودرو برایتان پخش گردد. پورت های این شارژر به تکنولوژی های منحصر به فرد کمپانی انکر با عنوان Voltage Boost و PowerIQ مجهز می باشند. 

تکنولوژی Voltage Boost به معنای استفاده از نوعی مدار برای جبران مقدار مقاومت کابل و یکسو کردن جریان خروجی است و تکنولوژی PowerIQ نیز به معنای تشخیص هوشمند مدل دستگاه می باشد. به واسطه این تکنولوژی، خروجی شدت جریان شارژر فندکی شما متناسب با مدل دستگاهتان تنظیم خواهد گردید. 

ایمنی به هنگام رانندگی و قابلیت پاسخگویی به تماس های دریافتی از طریق اف ام پلیر

در دست گرفتن گوشی موبایل به هنگام رانندگی، کاملا ناقض اصول ایمنی به هنگام رانندگی می باشد. برای حل این مشکل، پخش کننده اف ام Anker Roav SmartCharge F2 به فناوری بلوتوث نسخه 4.2 مجهز شده است. این پخش کننده اف ام به واسطه اتصال بی سیم به گوشی موبایل شما متصل می شود. به محض دریافت تماس تلفنی، می توانید از طریق دکمه پاسخگویی این پخش کننده به آن پاسخ بگویید و صدای مخاطب خود را نیز از طریق سیستم پخش صوتی خودرو خود بشنوید. 

بررسی وضعیت باتری خودرو 

اگر تمایل دارید که وضعیت باتری خودروی خود را دائما تحت نظر داشته باشید، شارژر فندکی Anker Roav SmartCharge F2 به شما کمک خواهد کرد. به محض روشن کردن خودرو، این شارژر شما را از وضعیت باتری ماشین مطلع می گرداند.  اپلیکیشن اختصاصی این شارژر نیز از وضعیت باتری خودروی شما گزارش تهیه می کند تا با هر بار رجوع به اپلیکیشن به آن دسترسی داشته باشید. 

نسخه بلوتوثبلوتوث نسخه 4.2
پورت هادارای دو عدد پورت خروجی USB ( پورت بالا می تواند به عنوان پورت ورودی نیز عمل کند )
سازگار باسازگار با تمامی دستگاه های شارژ شونده با پورت USB
اپلیکیشن اختصاصیدارای اپلیکیشن اختصاصی Roav Charger
تکنولوژی های به کار گرفته شدهپورت های USB مجهز به تکنولوژی PowerIQ و VoltageBoost
مشخصات ديگرپخش کننده اف ام بلوتوثی
دیگر قابلیت هابا قابلیت شارژ دو دستگاه به طور همزمان - با قابلیت پیدا کردن محل پارک خودرو به واسطه اپلیکیشن - با قابلیت پاسخگویی به تماس های دریافتی به واسطه شارژر
دیگر امکاناتنمایش وضعیت باتری به محض روشن کردن خودرو - گزارش گیری اپلیکیشن از وضعیت باتری خودرو
توسط (تهران, ایران) روشن 06 Aug 2019 (پخش کننده اف ام و شارژر فندکی انکر مدل Roav SmartCharge F2) :
(5/5

کیفیت پخش عالی

ممنون عالیه

محصولات مشابه

فروشگاه اینترنتی دیجی سا

فروش لوازم جانبی موبایل ساعت هوشمند گجت اسپیکر پاور بانک شارژ قاب