برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
مهمان عزیز خوش آمدید

10 روز ضمانت بازگشت

 

دیجی سا جهت آسودگی خاطر شما سروران گرامی 10  روز مهلت جهت تعیین اصالت کالا در نظر گرفته است ، لازم به ذکر است جهت استرداد رایگان کالا موارد زیر حائز اهمیت است :

 

-تمامی محصولات موجود در سایت دیجی سا اصل و اورجینال هستند و توسط کارشناسان ما قبل از موجود شدن در دیجی سا مورد بررسی قرار میگیرند . در صورتی که برخلاف ادعای دیجی سا کالای ارسالی اصل و اورجینال نباشد واین موضوع توسط کارشناسان ما تایید شود ، کالای اصل جایگزین و یا مبلغ کالا عودت داده میشود.

 

-در صورتی که مشخصات ذکر شده ی کالا در دیجی سا با کالای ارسالی همخوانی نداشته باشند (منظور از مشخصات اطلاعات فنی کالاست ) بدون تردید در اولین زمان مبلغ پرداختی عودت داده خواهد شد .

 

-تمامی محصولات موجود در دیجی سا نو و پلمب هستند و در صورتی که کالای خریداری شده نو نباشد و یا متعلقات آن کم شده باشد کالا جایگزین و یا مبلغ آن عودت داده می شود .

 

-کالاهایی که دارای گارانتی شرکتی هستند پلمب بوده و دیجی سا دخل تصرفی در آنها ندارد و در صورتی که دارای نقص فنی یا مشکل باشند شرکت گارانتی  کننده مسئول پاسخ دهی به شما مشتری عزیز می باشد و باید برای شرکت گارانتی ارسال شوند .

 

حال اگر از خرید خود پشیمان شدید  عودت با شرایط زیر امکان پذیر است :

 

-اگر کالا برایتان ارسال نشده در اسرع وقت با پشتیبانی تماس بگیرید تا سفارش شما لغو شود.

-اگر کالا برایتان ارسال شده و خواستار لغو سفارش خود شدید بلافاصله با پشتیبانی ما تماس بگیرید تا مراحل لغو برایتان انجام شود و توجه داشته باشید که فقط کالاهایی  که پلمب و باز نشده باشند قابل بازگشت هستند .

-با توجه به  شرایط ذکر شده در صورت لغو سفارش از زمان درخواست لغو یا عودت کالا پس از 7 روز کاری مبلغ دریافتی بابت سفارش لغو شده عینا به خریدار عودت میگردد.

 

برای لغو سفارش مدارک زیر باید ارائه شود :

-تصویر کارت ملی خریدار و پرداخت کننده

-تصویر درخواست مکتوب با امضا و تاریخ که ذکر اطلاعات ذیل در آن الزامی می باشد :

1)نام و نام خانوادگی          2)کد ملی          3)آدرس             4)علت درخواست لغو

 

توجه داشته باشید که :

 

-امکان عودت وجه تنها به حسابی که  از آن خرید انجام شده است امکان پذیر است .

-در صورت وجود هدیه همراه کالا خریداری شده ،هدیه دریافت شده همراه کالا نیز باید عودت داده شود .

-در صورتی که کالای خریداری شده دارای نقص فنی باشد هرگونه تعمیر و عیب یابی و هرگونه کار نرم افزاری که توسط افرادی غیر از کارشناسان دیجی سا صورت پذیرد  کالا شامل ضمانت  10روزه بازگشت نمی گردد.

فهرست

پروفایل

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم