برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

سنسور دوربین 200 مگاپیکسلی سامسونگ در راه است

نوشته شده در تاریخ1 هفته پیش
دوست داشتن0

گفته می شود که گوشی سامسونگ Galaxy S21 Ultra به همان سنسور قدیمی 108 مگاپیکسلی معروف سامسونگ مجهز شده است، هرچند که نسخه جدیدتر این سنسور در راه است! سامسونگ پیش تر اعلام کرده بود که به دنبال توسعه یک سنسور 600 مگاپیکسلی جدید است که فراتر از چشم های انسان عمل می کند. بی شک این سنسور برای اینکه در یک گوشی موبایل مورد استفاده قرار گیرد کمی حجیم بوده و رویای استفاده از آن در گوشی های موبایل در بلند مدت تحقق خواهد یافت. احتمالا قبل از این سنسور 600 مگاپیکسلی، شاهد سنسور دوربین 200 مگاپیکسلی سامسونگ خواهیم بود.


این اخبار طبق گفته های افشاگر معروف Ice Universe است که ادعا می کند سامسونگ تصمیم دارد در گوشی های جدید سال 2021 خود از سنسورهای جدید متعددی استفاده کند. اولین واحد نیز یک سنسور 200 مگاپیکسلی خواهد بود. این افشاگر قضیه را جوری شرح می دهد که انگار مراحل ساخت این سنسور پایان یافته است و به زودی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. متاسفانه این افشاگر در مورد جزئیات بیشتر این سنسور حرفی به میان نیاورد.


در مارس سال 2020 بود که شایعه شد سامسونگ از یک سنسور 1 اینچی 150 مگاپیکسلی جدید در سه ماهه چهارم سال 2020 رونمایی خواهد کرد که هرگز شاهد رخ دادن آن نبودیم.


یک کم بعد از آن نیز شایعه ای شنیدیم مبنی بر اینکه سنسور 250 مگاپیکسلی سامسونگ در راه است. آن گزارش این طور ادعا می کرد که سنسور 250 مگاپیکسلی سامسونگ کمی بزرگتر از سنسور 1/1.72 اینچی 64 مگاپیکسلی و سنسور 1/1.33 اینچی 108 مگاپیکسلی سامسونگ خواهد بود.


در سال های اخیر به وضوح اثبات شده است که نرم افزار و یادگیری ماشین به اندازه سخت افزار مهم هستند وقتی پای فناوری عکس برداری گوشی موبایل مطرح می شود. پس با این تفاسیر اهمیت سخت افزار نباید ناچیز انگاشته شود و به همین دلیل است که سامسونگ به دنبال خلق سنسورهای جدید است.


مقاله مرتبط :
سنسور 600 مگاپیکسلی سامسونگ در حال آماده شدن است


منبع : سایت PhoneArena

نوشته‌های مرتبط
ارسال نظر
پاسخ دهید
لطفا برای ارسال نظر وارد شوید.

فهرست

پروفایل

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم